Kategorie

Regulamin zamawiania

I. Warunki płatności

 • przelew na konto : mBank 56 1140 2004 0000 3302 5247 8956 , przesyłka zostaje zrealizowana po wpłacie sumy zamówienia na konto powyżej.
 • płatność przy odbiorze przesyłki (przesyłka za pobraniem).
 • płatność w systemie PayPal
 • płatność kartą kredytową lub szybkim przelewem (obsługiwana przez DotPay.pl).
 • płatność przy odbiorze przesyłki osobiście w naszym w sklepie w Gdańsku.

II. Warunki dostawy

Przesyłka będzie dostarczona przez Pocztę Polską. Do zamówienia realizowanego za pobraniem doliczone zostaną koszty wysyłki, według następujących zasad:

 • wartość zamówionego towaru do 130 PLN koszt wysyłki 15 PLN
 • koszt przesyłki pobraniowej wynosi 22 PLN

Powyższe ceny obowiązują na terenie Polski. Koszt przesyłki zagranicznej, będzie ustalany z klientem przez maila.
Na wyraźne życzenie klienta istnieje możliwość dostarczenia przesyłki przez wskazaną firmą kurierską.
W przypadku zamówienia towaru o wartości powyżej 130 PLN wysyłka gratis.
Przesyłki zawierające dekoracje będą realizowane po osobistym ustaleniu z Klientem kosztów wysyłki.

III. Warunki zamówienia

Czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze (liczone od daty wpłynięcia zamówienia lub wpłynięcia na konto kwoty za przesyłkę).W razie braku części zamawianego towaru skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów realizacji zamówienia.
Potwierdzenie zamówienia wysyłamy mailem lub kontaktujemy się telefonicznie.
Istnieje możliwość (po wcześniejszym wpisaniu w polu "twoje uwagi do zamówienia, mieszczącym się pod "formami zamówienia") odebrania zamówienia osobiście w naszym sklepie w Gdańsku oraz zapakowaniu go na prezent. Zakupiony towar będzie wydany za okazaniem numeru potwierdzającego zamówienie i przysłanego mailem.
Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek spowodowane działalnością Poczty Polskiej.

IV.  PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Usługobiorca Indywidualny/Klient Indywidualny będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość,może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@teejanowicz.pl lub na adres: ul. Pańska5 80 -844 Gdańsk.
 2. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To,co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni.
 3. Usługodawca/Sprzedawca dokona zwrotu na wskazany przez konsumenta numer rachunku bankowego, chyba że konsument wskaże inny sposób.
 4. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się w przypadku Umowy Sprzedaży od dnia wydania Produktu, a gdy umowa dotyczy świadczenia Usługi Elektronicznej od dnia jej zawarcia.
 5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: (1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej w pkt 1 oraz 4.Dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania, świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

Paypal Dotpay