Kategorie

Popularne mieszanki Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
    BIO

     Klasyczna kompozycja w najlepszym wydaniu.  Mocny i wyraźny Cejlon i kwiatowy Darjeeling to mieszanka idealna na miły początek dnia. Doskonała do podania na śniadanie i do innych posiłków herbata najwyższej jakości o pełnym smaku i aromacie, wyważona w proporcjach – klasyczna i elegancka. 

    Wyśmienita mieszanka świeżych liściastych herbat z Darjeeling i Cejlonu, w Anglii znana również jako „High Noon”, wyróżnia się doskonałym smakiem o fascynującej kwiatowej nucie. Aromatyczna, choć łagodna, nie przyćmiewa, a raczej wydobywa walory smakowe ciast, bułeczek, tostów  i drobnych przekąsek, dla których stanowi idealne dopełnienie.

    Dawno temu herbaty chińskie transportowano do Rosji drogą lądową, w karawanach z wielbłądami. Wzdłuż długich szlaków, ciągnących się od południowych prowincji Chin na Syberię, palono nocą ogniska. Ich dym przenikał do przewożonej w skrzyniach  herbaty i dzięki temu nadawał jej niepowtarzalny przydymiony, ziemisty, słodki  smak i zapach. Nasza syberyjska mieszanka składa się z chińskiej herbaty Keemun z prowincji Anhui oraz złotych herbat z Yunnan.

      Mieszanka wschodniofryzyjskich czarnych herbat o naturalnym smaku słodkiej wanilii. Prawdziwa uczta dla miłośników mocnych i aromatycznych naparów doskonale komponujących się z kandyzowanym cukrem, miodem, mlekiem lub śmietanką, które wydobywają i podkreślają szlachetny smak wanilii. Skład: czarna herbata z Fryzji, kawałki lasek wanilii i wyciąg z wanilii.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Paypal Dotpay