Herbaty bez teiny

Aktywne filtry

Specjalnie dla osób unikających wysokoteinowych herbat stworzyliśmy mieszankę, która pomimo wytrącenia z niej teiny smakuje rewelacyjnie. Wspaniała czarna herbata, mocna i wyraźna w smaku, o pełnym i bardzo świeżym aromacie czerwonych pomarańczy, jest naprawę godna polecenia. To klasyczne połączenie wciąż zachwyca prostotą i elegancją. Skład: bezteinowa czarna herbata, skórka pomarańczowa, kwiat pomarańczy, aromat.
Wspaniała uniwersalna herbata na każdy dzień, na każdą jego porę, tak dla dorosłych, jak i dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących oraz starszych osób. To całkowicie pozbawiona teiny klasyczna kompozycja Earl Grey stworzona na bazie wysokiej jakości herbaty Ceylon z dodatkiem różowych płatków chabru. Skład: bezteinowa herbata z Cejlonu, naturalny aromat bergamoty, płatki różowego chabru.
Zielona herbata bez teiny idealna do picia o kadej porze dnia i w każdej ilości również przez małe dzieci, matki karmiące i osoby starsze. Zapach ulubionej przez wszystkich konfitury truskawkowej, który potrafi wywabić z gawry nawet najbardziej zaspanego misia, jest pokusą nie do odparcia. Skład: zielona herbata bez teiny, kawałki truskawek, naturalny aromat.