Kategorie

Kawy Bio Organiczne Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  BIO

    Ta pochodząca z Ekwadoru kawa została zebrana ręcznie na leżącej na wysokości 1900 m n.p.m. plantacji w regionie Loja po południowej stronie Andów. Idealne nasłonecznienie i panujące tu dogodne warunki klimatyczne, bardzo dokładne ocenianie ziaren i zmniejszający ich wilgotność o 11-12% proces suszenia na słońcu i minimalny 30-dniowy okres leżakowania zadecydowały o najwyższej jakości naparu, jaki można z nich otrzymać. Wspaniały czekoladowy posmak, charakterystyczna kwasowość i pełny zachwycający aromat czynią go obiektem pożądania wszystkich znawców i miłośników kawy.  

  Więcej
  Produkt chwilowo niedostępny.
  Tylko online
  BIO

    Republika Dominikany od lat nękana kryzysami i ubóstwem notuje pewne oznaki ożywienia gospodarczego, głównie dzięki turystyce i eksportowi kawy, której ziarna dotarły tu w początkach XVIII wieku z Martyniki. Nasza kawa pochodzi z plantacji Barahoma położonej w południowo-zachodniej części wyspy, gdzie panują najdogodniejsze do uprawy warunki klimatyczne. Rygorystyczne przestrzeganie sposobu produkcji, dokładne mycie zielonych ziaren i suszenie ich na słońcu, sprawia, że efekt końcowy jest najwyższej jakości. Aromat i smak z delikatną nutą słodyczy, zbliżony do ziaren Jamaica Blue Mountain, zachwyca nawet wymagających Japonczyków, którzy sięgają po tę kawę najczęściej. Polecamy gorąco!

  BIO

   W roku 1999 czternastu rolników z Kolumbii połączyło swe siły i założyło firmę produkującą kawę organiczną w przyjaznych dla środowiska warunkach. Nosi ona nazwę Kachlu, która oznacza nadzieję. Na otoczonych lasami deszczowymi plantacjach przez cały rok panuje ciepły i wilgotny klimat, co wpływa bardzo korzystnie na jakość zbiorów. Produkowana tu kawa ma zaskakująco mocny, niemal ziemisty smak o korzennym charakterze dopełniony nutą karmelu, czekolady i słodkich owoców. 

  BIO

   Do skomponowania tego wspaniałego Espresso wybraliśmy 100% ziaren Arabiki pochodzących z plantacji Ameryki Południowej i Środkowej. Najbardziej pożądana jest Arabika brazylijska wchodząca w skład wszystkich najcenniejszych mieszanek, do których używa się zielonej kawy organicznej certyfikowanej i poddanej surowej kontroli jakości. Jak we wszystkich naszych Espresso, tak i w tym przypadku położyliśmy duży nacisk, by wydobyć idealną moc i czysty, zdecydowany smak pełen delikatnej słodyczy.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Paypal Dotpay