Kategorie

Zielona Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów

    Produkowana ręcznie unikalna herbata mnichów z chińskiej prowincji Anhui. Znakomity smak i zachwycający aromat zawdzięcza specjalnej metodzie prażenia listków, które uzyskują postać miękkich, szarozielonych, pokrytych delikatnym puszkiem igiełek. Zielonej barwy napar o świeżym, kwiatowo-owocowym smaku i delikatnym, lekko korzennym aromacie ma wyraźną, choć bardzo subtelną nutę orchidei.

  W tej wspaniałej kompozycji zbiegły się niczym przeciwne wiatry najlepsze cechy klasycznej różanej herbaty China Rose Tea i najwyższej jakości zielonej herbaty ze złotymi tipsami. Stanowiąca bazę zielona herbata jest mieszana ze świeżymi płatkami róży, które następnie uważnie się oddziela, aż do uzyskania żądanego natężenia aromatu i żądanej mocy smaku. Pachnący słodko różany bukiet zanurzony w morzu zielonej herbaty.  Skład: zielona herbata China Rose Tea i płatki róży.    

   „Zielony wiosenny ślimak” to  świeża, pachnąca prawdziwie wiosennie herbata, której produkcja jest limitowana i ogranicza się jedynie do małego ogrodu Baise na południu Chin. Swój wyraźny owocowo-kwiatowy aromat zawdzięcza otaczającym plantację sadom. Daje klarowny napar o żywej żółtozielonej barwie.   

  Liście tej herbaty są zwinięte w małe kulki. Stąd jej nazwa: „Gunpowder”, czyli „proch strzelniczy”. Ma świeży, orzeźwiający, aromatyczny smak i jasnożółtawy kolor.  

  BIO

  Wspaniała w smaku, wysokoaromatyczna jaśminowa herbata. Zarówno zielona herbata, jak i kwiaty jaśminu pochodzą z upraw organicznych  BIO . Gdy świeże listki herbaty naciągną jaśminowym aromatem, kwiaty jaśminu zostają starannie usunięte z mieszanki. W filiżance ma klarowną jasnożółtą barwę.

  Wysokogatunkowa herbata jaśminowa z najwyższej półki. Uwielbiana za niesamowicie aksamitny i delikatny owocowo-kwiatowy smak. Najmłodsze liście herbaty i kwiatu jaśminu Chińczycy ręcznie zwijają w kulki w kształcie pereł, stąd nazwa: „Dragon Pearls”, czyli „smocze perły”. Po zalaniu wodą przyjmuje jasną żółto-zieloną barwę.

  Wspaniała, wysokoaromatyczna jaśminowa herbata uprawiana w północno-wschodnich rejonach górskiej prowincji Jiangxi. Zarówno zielona herbata, jak i kwiaty jaśminu pochodzą z naturalnych upraw. Gdy świeże listki herbaty naciągną jaśminowym aromatem, kwiaty jaśminu zostają starannie usunięte z mieszanki. W filiżance ma klarowną jasnożółtą barwę.

  BIO

    Znakomita zielona herbata z prowincji Zhejiang, która zdobyła sławę dzięki legendzie o studni smoka i uwięzionym w niej księciu. Panujący w obszarze upraw nad jeziorem Xihu mikroklimat oraz unikalny sposób prażenia świeżo zebranych liści na specjalnych patelniach czynią tę herbatę wyjątkową. Jej cudownie delikatny aromat orchidei i orzecha jest równie zachwycający, jak piękna zielona barwa naparu.  

  Doskonałej jakości zielona herbata z chińskiej prowincji Zheejiang zbierana w wysokogórskich plantacjach otaczających Górę Dziewięciu Smoków (Jin Long Shan). Ciemne, delikatne listki Camellia sinensis dają napar o pięknej cytrynowozielonej barwie i lekkim korzennym smaku. Wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników zielonej herbaty.

  BIO

   Ta pyszna organiczna herbata pochodzi z gór Huang Shan, z prowincji Anhui, leżącej w południowych Chinach. Ma wspaniałe, długie, lekko skręcone ciemne- i jasnozielone liście, które dają idealnie wyważony w smaku napar – delikatny i orzeźwiający, o wyraźnym świeżym aromacie, wzmagającym apetyt na wypicie jeszcze co najmniej jednej filiżanki tego specjału. Warto spróbować!

  Więcej
  Produkt chwilowo niedostępny.
Pokazuje 1 - 10 z 21 elementów
Paypal Dotpay